domů     o Nás      vrácení řp     skupina A 2019      CENÍK      školení řidičů     KontaKt


Vítejte na stránkách Autoškoly Miroslav Margetiak, Vyškov.

U P O Z O R N Ě N Í

Uchazeči o získání řidičského oprávnění skupin A si mohou veškeré informace najít na této stránce. 

 

Novelou zákona 247 z února 2016 se zásadně mění podmínky pro zkoušky pro získání všech skupin řidičských oprávnění v tom, že pokud žadatel neprospěje u zkoušky z pravidel provozu (test), nepokračuje v dalších zkouškách do doby než prospěje z testu.

Autoškola Miroslav Margetiak

Jsme autoškola, která působí na trhu již 19tým rokem.  Působíme především na okrese Vyškov, přímo ve městě  Vyškov.

Nabízíme Vám služby ve výcviku skupin A M, A1, A2, A, B, B + E, C, C + E. Dále zajišťujeme školení řidičů sk. C, C + E, D - profesní průkazy + školení řidičů.

 

skupina a pro rok 2017

Nové podmínky k získání ŘO sk. Am, A1, A2, A najdete zde.

Nabízíme Vám možnost individuálního výcviku k řízení a teorie bez nutnosti skupinového výcviku a termínu zahájení.


CENA

KVALITA VÝUKY

TERMÍNY

PŘÍSTUP

Cenu za kurz nemusíte hradit najednou, naše ceny jsou transparentní bez skrytých poplatků. Cena za kurz autoškoly je vždy konečná. Nečekají Vás žádné překvapivé doplatky.

Naučíme Vás jezdit nejenom v intenzivním provozu městského centra, ale i na dálnici a v Brně. Chceme abyste po dokončení naší autoškoly jste byli připravení do současného provozu. Nabízíme nejen víkendové jízdy, jízdy o svátcích, ale i ostatní termíny jízd si určujete vy, dle vašich potřeb a samozřejmě i našich možností. Zaměstnáváme pouze profesionální a trpělivé instruktory či instruktorky. Nechceme abyste byli při řízení stresovaní  instruktorem. Ten je od toho, aby vás učil, pomohl a poradil.

Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2019  |  tel.: 606493490  | adresa: OD Kojál, II. patro, Vyškov, 682 01, CZ  |  kontaktujte nás na margetiak@email.cz.